Absolwenci

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Rok szkolny 2008/2009


 Wyniki części ustnej egzaminów maturalnych z języka polskiego:

Absolwenci Liceum Ogólnokształcącego:

  
 
 Babula Weronika  Brandys Mateusz
 Gorzeń Adam  Kiełb Dawid
    
 Kłosiecka Katarzyna Kołomyjska Emilia Kozłowska Daria Kozłowska Katarzyna
    
 Lasinski Łukasz Madejska Karolina Marczak Aleksandra Mikocewicz Patrycja
    
 Niewiedział Piotr Pańkowska Anna Sajdak Katarzyna Serwańska Joanna
    
 Siembab Maria Skiba DanielSobolewska Paulina Szajnakowska Patrycja
    
 Tołoczko Karolina Wojczuk Marlena   Wycichowska
 
     Dominika 

Absolwenci Liceum Ogólnokształcącego:

  1. Boczar Daniel
  2. Chechelski Ireneusz
  3. Demczyńska Dominika
  4. Hartmann Kamila
  5. Kuczaj Marcela
  6. Lisiecki Tomasz
  7. Nowicka Monika
  8. Pietrzak Mateusz
  9. Szlachta Adrian
  10. Szlachta Diana
  11. Wołkiewicz Karolina
  12. Wrzaskowski Paweł

Absolwenci Gimnazjum:

  1. Beraś Konrad
  2. Borowiec Maciej
  3. Burek Dominik
  4. Burszta Magdalena
  5. Chojnowski Łukasz
  6. Ciecierska Paulina
  7. Cieślik Marta
  8. Cieśliński Marcin
  9. Ciurko Daniel
  10. Czepiela Ireneusz
  11. Debieś Anita
  12. Dereń Natalia
  13. Dobkowski Krystian
  14. Duda Mateusz
  15. Dzięciołowski Denis
  16. Dzięgielewska Izabela
  17. Ejkszta Justyna
  18. Elert Bartosz
  19. Gołębiowska Diana
  20. Górski Patryk
  21. Grdeń Agata
  22. Gwózdź Patryk
  23. Hyska Eliza
  24. Jozwik Ewelina
  25. Jurasz Ewelina
  26. Jurasz Paula
  27. Jurga Przemysław
  28. Kędzierski Sebastian
  29. Komur Anna
  30. Kordulska Jagoda
  31. Krasiński Mariusz
  32. Krochmal Sara
  33. Kucharewicz Łukasz
  34. Kułaga Monika
  35. Lazarek Violetta
  36. Leńczuk Sylwia
  37. Łątka Norbert
  38. Łukaczów Paweł
  39. Makowiecka Klaudia
  40. Malicki Karol
  41. Marek Eleni
  42. Mazur Adrian
  43. Michowski Adrian
  44. Modzelewska Paulina
  45. Niedźwiecka Ewa
  46. Nowakowski Adrian
  47. Okołowski Daniel
  48. Pelc Monika
  49. Piersiak Krystian
  50. Pilch Natalia
  51. Potocki Michał
  52. Pszeniczka Marta
  53. Sarnecki Emil
  54. Seidler Agnieszka
  55. Sęk Anna
  56. Sobieszyński Łukasz
  57. Sowa Klaudia
  58. Startek Jagoda
  59. Sulewski Sebastian
  60. Szczepański Rafał
  61. Szostak Mateusz
  62. Szwakop Dawid
  63. Szwed Damian
  64. Ścisłowski Aleksander
  65. Tarnowska Marta
  66. Tołoczko Michał
  67. Undro Piotr
  68. Wardęga Michał
  69. Werner Adrian
  70. Wojda Łukasz
  71. Woźniak Eryk
  72. Wujek Kamil
  73. Wyczesany Aleksandra
  74. Zaborowska Justyna
  75. Zając Anna
  76. Zając Sebastian
  77. Zych Marcin
  78. Życińska Karolina


Absolwenci Liceum Ogólnokształcącego:

  1. Barska Joanna
  2. Dziura Marta
  3. Frydrych Cypraan
  4. Kalina Wojciecz
  5. Kubasiewicz Izabela
  6. Łukawski Łukasz
  7. Partyka Przemysław
  8. Prokop Żaneta
  9. Wawrzyniak Klaudia
  10. Wiszniewska Milena
  11. Yuser Klaudia

Absolwenci Gimnazjum:

  1. Borusiewicz Bartosz
  2. Brzuska Daniel
  3. Dąbrowski Daniel
  4. Duda Milena
  5. Grochowska Katarzyna
  6. Hajnosz Agnieszka
  7. Kania Marlena
  8. Kardaś Sylwia
  9. Kisielewska Monika
  10. Klara Aneta
  11. Kleczkowski Michał
  12. Korończuk Weronika
  13. Koryga Agnieszka
  14. Krauz Klaudia
  15. Krotzek Konstancja
  16. Kruszewska Ewelina
  17. Ludwicki Brajan
  18. Łazarz Mateusz
  19. Makowiecki Daniel
  20. Mąkol Żaneta
  21. Mikołajczyk Łukasz
  22. Nieckarz Justyna
  23. Nitkiewicz Rafał
  24. Nowak Damian
  25. Olszewski Michał
  26. Orłowska Roksana
  27. Pocałujko Paulina
  28. Pasławski Przemysław
  29. Rusnak Piotr
  30. Sieprawski Mateusz
  31. Skocz Wojciech
  32. Sobczyńska Magdalena
  33. Szczepański Grzegorz
  34. Szostek Kamila
  35. Szumilas Aleksandra
  36. Uchacz Mateusz
  37. Ustaszewska Ewelina
  38. Witkowska Paula
  39. Woronkiewicz Aneta
  40. Żółtko Kamil

 

MATURA 2006/2007 ROCZNIK 1988
WYCHOWAWCA KLASY - MGR BEATA OZIĘBŁOWSKA

1BARSKA JOANNA - Uniwersytet Ateński Szkoła Filozoficzna Kierunek: HISTORIA I ARCHEOLOGIA
2DZIURA MARTA Kierunek: PEDAGOGIKA WCZESNOSZKOLNA
3FRYDRYCH CYPRIAN - Nie podjął studiów- pracuje
4PARTYKA PRZEMYSŁAW -
5KALINA WOJCIECH - Państwowa Szkoła Humanistyczno-Ekonomiczna PUW (Polski Uniwersytet Wirtualny) w Łodzi Kierunek: INFORMATYKA
6ŁUKAWSKI ŁUKASZ - Nie podjął studiów- uczy się języka greckiego
7KUBASIEWICZ IZABELA - Uniwersytet w Przemyślu Kierunek: HISTORIA
I POLONISTYKA
8WAWRZYNIAK KLAUDIA - Nie podjęła studiów- uczy się języka greckiego
9YUSER KLAUDIA - IEK/DOMH (Turistikes Epichrisis) Kierunek: TURYSTYKA (ze względów proceduralnych nie podjęła studiów)
10. WISZNIEWSKA MILENA - Nie podjęła studiów
11PROKOP ŻANETA - Uniwersytet Ateński Kierunek: GRAFIKA

 
MATURA 2005/2006 ROCZNIK 1987
WYCHOWAWCA KLASY -MGR BEATA GORALEWSKA
1BOROWSKA MAGDALENA 2DĄBROWSKI MARCIN3JĘDRYSZCZAK MAŁGORZATA - Dolnośląska Szkoła Wyższa Edukacji Towarzystwa Wiedzy Powszechnej we Wrocławiu
Kierunek: PEDAGOGIKA SPECJALNA-RESOCJALIZACJA
4KALINA MICHAŁ - Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nowym Sączu, Kierunek: INFORMATYKA STOSOWANA5KOGUT MICHAŁ - Niepubliczna Szkoła Farmaceutyczna "Medan"
w Sosnowcu, Kierunek: TECHNIK FARMACEUTA - Praktyki w Aptece
6NAWALANIEC KLAUDIA - Panepistimio Pireos
Tmima Statistykis kie Asfalistikis EpistimisKierunek: EKONOMIA
7PARUZEL EWELINA - Panepistimio Pireos
Tmima Naftiliakon Spoudon
8PARTYKA MONIKA - ANGLIA-LONDYN9DECHNIK KAMILA - Ekonomiko Panepistimio Atinon
Tmima Logistikis kie HrimastikisKierunek: EKONOMIA
10WINNIK BEATA - Nie podjęła studiów
 
MATURA 2004/2005 ROCZNIK 1986
WYCHOWAWCA KLASY -MGR INŻ. SŁAWOMIR BAGIŃSKI
1ARMATA MAGDALENA - Medyczne Studium Zawodowe w Rzeszowie Kierunek: TECHNIK MASAŻYSTA2GRYNIEWICZ GRZEGORZ -Uczelnia Warszawska im. M.Skłodowskiej-Curie Wyższa Szkoła Działalności Gospodarczej w Warszawie Kierunek: GEODEZJA I KARTOGRAFIA3DĄBROWSKI RAFAŁ - Wyższa Szkoła im. Fryderyka Skarbka
w Warszawie Kierunek: TURYSTYKA I REKREACJA
4JĘDRYSZCZAK KATARZYNA - Wyższa Szkoła Psychologii Społecznej
we Wrocławiu Kierunek: PSYCHOLOGOA KLINICZNA
5KRÓL ŁUKASZ - Politechnika Wrocławska
Kierunek: INFORMATYKA (Inżynieria Oprogramowania)
6ŁYSZCZARZ MALWINA - Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie7ŚWIĄDER MICHAŁ - Wyższa Szkoła Edukacji w Sporcie we Wrocławiu Kierunek: WYCHOWANIE FIZYCZNE8CHECHELSKI SEBASTIAN - Wyższa Szkoła Gospodarki
w Bydgoszczy Kierunek: SOCJOLOGIA

NAUCZYCIELE PRZYGOTOWUJĄCY MŁODZIEŻ DO EGZAMINU MATURALNEGO
W WARSZAWIE

LATA SZKOLNE 2001-2008

JĘZYK POLSKIMGR BEATA GORALEWSKA
JEZYK ANGIELSKI MGR BEATA OZIĘBŁOWSKA
HISTORIAMGR KAMILA SACHNOWSKA,
MGR ŁUKASZ LIPIEC
GEOGRAFIAMGR JOANNA FIGURA
WIEDZA O SPOŁECZEŃSTWIEMGR GRAŻYNA ELIASZ
INFORMATYKAMGR INŻ. SŁAWOMIR BAGIŃSKI
FIZYKAMGR KAZIMIERA WILK,
MGR KRZYSZTOF ŚWIERGOSZ
MATEMATYKAMGR INŻ. SŁAWOMIR BAGIŃSKI,
MGR TERESA NOWAK, MGR WIESŁAWA MUŁA
BIOLOGIAMGR JOANNA KUBIAK
CHEMIAMGR JOLANTA LACONITIS

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.