Dzień Edukacji Narodowej w naszej szkole

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Dzień Edukacji Narodowej w naszej szkole

Dnia 13 października odbyła się w naszej szkole akademia  z okazji  Dnia  Edukacji Narodowej. Swoją obecnością zaszczycili nauczycieli i uczniów zaproszeni goście: Pan Tomasz Wiśniewski- kierownik Wydziału Polityczno-Ekonomicznego Ambasady RP w Republice Greckiej i przedstawiciele Rady Rodziców: Pani Bożena Golec, Pani Urszula Chuchla, Pan Andrzej Skok. Uroczystość przygotowali uczniowie klas III gimnazjum nauczania ramowego pod kierunkiem wychowawczyń: Pani Joanny Figury i Pani Wioletty Gawlik. W tym roku świętowaliśmy inaczej niż zwykle. W tygodniu poprzedzającym Dzień Nauczyciela cała społeczność uczniowska wypowiedziała się w badaniu ankietowym na temat charakteru i cech osobowości nauczycieli oraz pracowników szkoły. Efektem były odznaczenia i tytuły, które kapituła składająca się z członków Rady Uczniowskiej i organizatorów uroczystości postanowiła przyznać wyróżnionym osobom w poszczególnych kategoriach. I tak:

 • ORDER UŚMIECHU - Pani Dyrektor Szkoły Marzannie Geisler
 • UDANY DEBIUT - Pani Annie Sardis
 • MISTRZ NIECZYTELNEGO PISMA – Paniom: Joannie Kubiak i Alicji Wawrzynowicz
 • ŻARTOWNIŚ SZKOŁY oraz NAUCZYCIEL Z ORYGINALNĄ FRYZURĄ – Pani Edycie Karakotsoglou
 • NAJBARDZIEJ ZABIEGANI PRACOWNICY SZKOŁY - Paniom: Grażynie Barskiej, Lidii Nalepie, Panu Krzysztofowi Chorążakowi
 • WRÓŻKI CZYSTOŚCI – Paniom : Ewie Biedrońskiej, Alicji Lisicy, Jagodzie Wronie
 • MIŁOŚNIK ZŁOTYCH MYŚLI I CYTATÓW – Pani Beacie Goralewskiej
 • OPTYMISTA SZKOŁY – siostrom: Edycie Selech, Katarzynie Daraż, Pani Joannie Figurze
 • SPOŁECZNIK SZKOŁY – Paniom: Jolancie Bałdos i Grażynie Adamidu
 • NAJBARDZIEJ PUNKTUALNI NAUCZYCIELE – Paniom: Jolancie Bałdos, Wiesławie Mule, Beacie Panagiotopoulou
 • ELEGANTKI – Paniom: Wioletcie Gawlik, Annie Szydłowskiej
 • SOKOLE OKO, czyli nauczycielom, którzy zauważają każde niewłaściwe zachowanie - Paniom: Wiesławie Mule i Kamili Kulak
 • NAJBARDZIEJ OPANOWANY PRACOWNIK SZKOŁY – Pani Marioli Kochanowicz
 • WYJĄTKOWO SPOKOJNY CZŁOWIEK – Pani Wasyliki Gouweli
 • MIŁOŚNIK CZYTANIA – Paniom: Annie Piłat, Annie Sardis, Alicji Wawrzynowicz
 • SUPER TANCERKA – Pani Grażynie Adamidu
 • SUPER TALENT PLASTYCZNY- Pani Danucie Szuldze
 • BRATNIA DUSZA – Pani Dyrektor Marzannie Geisler i Pani Jolancie Lakonitis
 • MISTRZYNI ROZMOWY MEDIALNEJ – Pani Beacie Oziębłowskiej
  PASTERZ ZABŁĄKANYCH OWIECZEK – ks. Krystianowi Jusze
 • NAJBARDZIEJ WYSPORTOWANE NAUCZYCIELKI – Paniom: Wioletcie Gawlik i Annie Szydłowskiej
 • WYMAGAJĄCY NAUCZYCIEL – Paniom: Beacie Goralewskiej i Kamili Kulak
 • WSZECHSTRONNA OSOBOWOŚĆ ( optymistka, elegantka, społecznik, najbardziej opanowany nauczyciel) – Pani Joannie Figurze

Uroczystość wręczenia orderów w mistrzowski sposób poprowadzili uczniowie: Laura Michowska i Daniel Jankowski, a okolicznościowe piosenki zaśpiewały: Natalia Kotylak, Andżelika Dobrzańska, Julia Pilarczyk. Akademia była przygotowana z rozmachem, dynamicznie, z dopasowanym do każdej kategorii odpowiednim podkładem wokalnym. Miłym akcentem tegorocznej uroczystości było wręczenie Pani Beacie Goralewskiej odznaczenia Orła Biznesu Polonii Świata. Wyróżnienie to zostało przyznane na wniosek  Forum Gospodarczego Polonii Świata w kategorii Osobowość. Pani Beata Goralewska otrzymała to odznaczenie w dowód uznania za sukcesy w dziedzinie edukacji, propagowania historii oraz nauki języka polskiego w Grecji, a także za wyniki osiągane przez uczniów  w licznych konkursach i olimpiadach  edukacyjnych  na terenie Polski i Grecji. Gratulujemy!
Na zakończenie akademii głos zabrała Pani Dyrektor Marzanna Geisler. Podziękowała całemu gronu pedagogicznemu, pracownikom administracyjnym i technicznym za codzienny trud i poświęcenie w pracy oraz życzyła satysfakcji, radości z osiągnięć uczniów i wychowanków. Do życzeń przyłączyli się Pan Tomasz Wiśniewski i przedstawiciele Rady Rodziców. Po apelu Rada Rodziców zaprosiła nauczycieli i pracowników szkoły na słodki poczęstunek, za który serdecznie dziękujemy!

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.