Wyniki ogólnopolskiego konkursu języka angielskiego MIX 2009

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Sukces naszych uczniów w ogólnopolskim konkursie języka angielskiego: 4 laureatów, 14 wyróżnionych

Maksymalnie można było zdobyć 208 pkt (z czego 104 dostawali uczniowie awansem, aby wykluczyć ujemną punktację).
Na tle wszystkich uczniów w Polsce, nasi uczniowie w większości (69% uczestników)) zaprezentowali poziom powyżej średniej krajowej - średnia uczniów naszej szkoły na różnych poziomach, z wyjątkiem klasy V, jest wyższa niż średnia krajowa. Na uwagę zasługuje w szczególności bardzo dobry wynik uczniów klasy III gimnazjum – wszyscy mają wynik powyżej średniej krajowej i ich średni wynik przekracza średnią krajową o 20 pkt.

poziom

średnia krajowa

ilość uczniów szkoły powyżej średniej krajowej

ilość uczniów szkoły poniżej średniej krajowej

średnia naszej szkoły

IV szk podst

147 pkt

5

3

154 pkt

V szk podst

150 pkt

2

3

138 pkt

VI szk podst

132 pkt

20

15

135 pkt

I gim

142 pkt

12

3

154 pkt

II gim

136 pkt

12

2

152 pkt

III gim

150 pkt

8

0

170 pkt

Ogółem

143 pkt

59 (69%)

26 (31%)

150 pkt

Najlepszy wynik wśród uczniów naszej szkoły osiągnął Sebastian Dybalski z klasy I B gimnazjum – 186 pkt, piąte miejsce i dyplom laureata. GRATULUJEMY!!!

Na poziomie klasy II gimnazjum najwyższy wynik osiągnęła Anna Bagińska z klasy II A gimnazjum 174 pkt – 9 miejsce i dyplom laureata

Na poziomie klasy III gimnazjum najwyższy wynik ma Agnieszka Sekulska z klasy III B gimnazjum 182 pkt 8 miejsce i dyplom laureata. Dyplom laureata otrzymuje również Aleksandra Wierzba, także z klasy III B gimnazjum, z wynikiem 180 pkt.

Dwunastu gimnazjalistów otrzymało dyplomy wyróżnienia za zdobycie od 11-15 miejsca:

Na poziomie klasy I gim:

Mateusz Cwynar (172 pkt) 12 miejsce

Dawid Fusiek (168 pkt) 14 miejsce

Nikoletta Miarecka (166 pkt) 15 miejsce

Na poziomie klasy II gim:

Justyna Pala (166 pkt) 13 miejsce

Dominika Drabik (166 pkt) 13 miejsce

Athina Jurkowska (166 pkt) 13 miejsce

Karol Grzesik (162 pkt) 15 miejsce

Mateusz Skok (162 pkt) 15 miejsce

Na poziomie klasy III gim

Klaudia Posobkiewicz (174 pkt) 12 miejsce

Sara Whballa (174 pkt) 12 miejsce

Karolina Rol (172 pkt) 13 miejsce

Ewelina Lipiec (168 pkt) 15 miejsce

W szkole podstawowej najwięcej punktów zdobyła Aleksandra Gorycka z klasy IVa – 184 pkt - 12 miejsce i dyplom wyróżnienia.

Dyplom wyróżnienia otrzymał również Sebastian Podgórski z klasy VI C – 170 pkt – 14 miejsce.

Pozostali uczestnicy konkursu otrzymują dyplomy uczestnika.

Zgodnie z regulaminem szkolnym konkursu, uczniowie, którzy otrzymali 70% i więcej punktów z 104 pkt (odliczając bonus 104 pkt), czyli ponad 72 pkt, a więc z bonusem mają wynik powyżej 176 pkt – otrzymują ocenę cząstkową „celujący“, a uczniowie, którzy mają 50% i więcej, czyli 52 pkt, a więc z bonusem 156 pkt – ocenę cząstkową „bardzo dobry“. Pozostali uczniowie otrzymują plusy za udział w konkursie. Nauczyciel może zamiast plusa ustalić ocenę „dobry“ (jeśli satysfakcjonuje ona ucznia), dla uczniów, którzy otrzymali 30 % i więcej, a więc 31 pkt, co razem z bonusem stanowi wynik 135 pkt.


Imię:

Nazwisko:

Ilość punktów:

Lokata:

Nagroda:

Język angielski - kl 4 szkoła podstawowa

Aleksandra

Gorycka

184

12

Dyplom wyróżnienia

Kornelia

Szumska

172

18

Dyplom uczestnika

Sebastian

Wysocki

166

21

Dyplom uczestnika

Natalia

C hołota

162

23

Dyplom uczestnika

Sylwia

Ku śmieruk

154

27

Dyplom uczestnika

Daria

Kulig

142

33

Dyplom uczestnika

Kamila

Wachel

126

41

Dyplom uczestnika

Wiktoria

Kuczko

126

41

Dyplom uczestnika

Język angielski - kl 5 szkoła podstawowa

Klaudia

Grzegórzko

162

21

Dyplom uczestnika

Natalia

Szymańska

158

23

Dyplom uczestnika

Sebastian

Bukowski

138

33

Dyplom uczestnika

Dawid

Tomczewski

120

42

Dyplom uczestnika

Hubert

Hołub

114

45

Dyplom uczestnika

Język angielski - kl 6 szkoła podstawowa

Sebastian

Podgórski

170

14

Dyplom wyróżnienia

Natalia

Łubińska

166

16

Dyplom uczestnika

Karolina

Tokarz

166

16

Dyplom uczestnika

Gabriel

Bożek

166

16

Dyplom uczestnika

Aleksandra

Kustra

162

18

Dyplom uczestnika

Patryk

Żebracki

160

19

Dyplom uczestnika

Paulina

Szczepanek

158

20

Dyplom uczestnika

Patrycja

Krukurka

156

21

Dyplom uczestnika

Mateusz

Kajzik

154

22

Dyplom uczestnika

Daniel

Sokół

154

22

Dyplom uczestnika

Nikoletta

Ślusarz

154

22

Dyplom uczestnika

Sebastian

Olszewski

154

22

Dyplom uczestnika

Maciej

Kutereba

152

23

Dyplom uczestnika

Sylwia

Sapijaszka

152

23

Dyplom uczestnika

Aleksandra

Przygocka

148

25

Dyplom uczestnika

Karolina

Matuszek

146

26

Dyplom uczestnika

Dawid

Bienia

144

27

Dyplom uczestnika

Gracjan

Banasik

142

28

Dyplom uczestnika

Patryk

Tokarczyk

140

29

Dyplom uczestnika

Aleksandra

Szatkowska

134

32

Dyplom uczestnika

Michał

Kogut

128

35

Dyplom uczestnika

Despina

Staszowska

126

36

Dyplom uczestnika

Dominika

Feculak

120

39

Dyplom uczestnika

Dominik

Ma ślanka

118

40

Dyplom uczestnika

Klaudia

Bera ś

116

41

Dyplom uczestnika

Konrad

Wrzos

114

42

Dyplom uczestnika

Klaudia

Tynik

114

42

Dyplom uczestnika

Sokratis

Kret

106

46

Dyplom uczestnika

Dawid

Kosowicz

106

46

Dyplom uczestnika

Patryk

Przybyła

106

46

Dyplom uczestnika

Nikoletta

Hańczak

104

47

Dyplom uczestnika


Fabian

Błaszczyk

102

48

Dyplom uczestnika

Magdalena

Masłowiecka

100

49

Dyplom uczestnika

Kewin

Łowkiel

98

50

Dyplom uczestnika

Jakub

Hanuszczak

90

54

Dyplom uczestnika

Język angielski - kl 1 gimnazjum

Sebastian

Dybalski

186

5

Dyplom laureata, Ngroda książkowa

Mateusz

Cwynar

172

12

Dyplom wyróżnienia

Dawid

Fusiek

168

14

Dyplom wyróżnienia

Nicoletta

Miarecka

166

15

Dyplom wyróżnienia

Martyna

Radek

164

16

Dyplom uczestnika

Oliwia

Szulikowska

160

18

Dyplom uczestnika

Kamil

Bagiński

154

21

Dyplom uczestnika

Karolina

Nalepa

154

21

Dyplom uczestnika

Aleksandra

Brańska

148

24

Dyplom uczestnika

Aleksandra

Kuca

146

25

Dyplom uczestnika

Patrycja

Chuchla

146

25

Dyplom uczestnika

Magda

Bańczak

144

26

Dyplom uczestnika

Sandra

Pawelec

138

29

Dyplom uczestnika

Klaudia

Bąk

134

31

Dyplom uczestnika

Emilia

Kołodziej

116

40

Dyplom uczestnika

Język angielski - kl 2 gimnazjum

Anna

Bagińska

174

9

Dyplom laureata

Justyna

Pala

166

13

Dyplom wyróżnienia

Dominika

Drabik

166

13

Dyplom wyróżnienia

Athina

Jurkowska

166

13

Dyplom wyróżnienia

Karol

Grzesik

162

15

Dyplom wyróżnienia

Mateusz

Skok

162

15

Dyplom wyróżnienia

Rafał

Bagiński

158

17

Dyplom uczestnika

Jan

Startek

154

19

Dyplom uczestnika

Paulina

Florek

152

20

Dyplom uczestnika

Wioletta

Ściera

152

20

Dyplom uczestnika

Joanna

Markowska

144

24

Dyplom uczestnika

Weronika

Frydrych

140

26

Dyplom uczestnika

Szymon

Dereń

130

31

Dyplom uczestnika

Roksana

Fiedeń

108

42

Dyplom uczestnika

Język angielski - kl 3 gimnazjum

Agnieszka

Sekulska

182

8

Dyplom laureata

Aleksandra

Wierzba

180

9

Dyplom laureata

Klaudia

Posobkiewicz

174

12

Dyplom wyróżnienia

Sara

Whballa

174

12

Dyplom wyróżnienia

Karolina

Rol

172

13

Dyplom wyróżnienia

Ewelina

Lipiec

168

15

Dyplom wyróżnienia

Nikoletta

Bereza

158

20

Dyplom uczestnika

Bartek

Maś lanka

154

22

Dyplom uczestnika

 

 

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.