XIII Festiwal - Koncert Laureatów

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

XIII Festiwal Twórczości Dziecięcej i Młodzieżowej  Ateny 2010 – Koncert Laureatów

Kolejny, XIII Festiwal Twórczości Dziecięcej i Młodzieżowej – Ateny 2010 przeszedł już do historii. W piątek, 28 maja 2010 roku odbył się

„Koncert Laureatów”.

Oto lista nagrodzonych :

Kategoria: piosenka

poziom szkoły podstawowej:

I miejsce – Oliwia Szewczyk klasa II a  – piosenka „Wiosenny spacer”

II miejsce – Martyna Luba klasa V b – piosenka „It should be me”

III miejsce (ex aequo  )

- Natalia Mucha klasa Va   – piosenka „Eldorado”

- Karolina Knapik klasa VI nauczanie  uzupełniające – piosenka „It’s my life”

poziom gimnazjum i liceum:

I miejsce – Emilia Kołodziej klasa II b gimn.   – piosenka „Fairytale”.

II miejsce – Katarzyna Luba klasa III a gimn. – piosenka „Russian rulette”

III miejsce – Magdalena Młynarczyk klasa III c gimn. – piosenka „ Let the flames begin”

Kategoria: piosenka grupowa

I miejsce – klasa II b – wych. p. Barbara Luba – piosenka „Wróbelek Marcelek” – solista Kacper Pilip

II miejsce – klasa III a – wych. p. Lucyna Targońska – piosenka „Podróż do krainy bajek”

III miejsce – klasa II a – wych. p. Danuta Kowalska – piosenka „ To my”

Kategoria : taniec indywidualny

I miejsce – Athina i Oliwer Gondek  klasa IV c i III c – taniec hip – hop.

wyróżnienia :

- Bartosz Kowalski – klasa IV b – taniec hip – hop

- Kacper Wojtowicz – klasa III b – taniec hip – hop

- Oskar Wirkus – klasa II b gimn. – taniec nowoczesny

kategoria: taniec grupowy

I miejsce – Zespół Tańca Ludowego – klasy V – VI – opiekun p. Grażyna Adamidu – taniec „polka bałamutka”

II miejsce (ex aequo )

- Grupa taneczna prowadzona przez p. Annę Pańszczyk – klasy IV – VI – taniec hip – hop

- Koło Tańca Greckiego -  klasy IV – opiekun p. Grażyna Adamidu – taniec „Sirtaki Zorba”

III miejsce – Młodsza Grupa Taneczna –  opiekun p. Anna Pańszczyk – taniec „cha cha”

kategoria: gra na instrumencie

I miejsce - Karol Korniak – klasa IV nauczanie uzupełniające – gitara klasyczna

wyróżnienia:

- Patryk Góralklasa III b gimn.gitara elektryczna

- Maciej Przysiwekklasa I a gimn. – nauczanie uzupełniające – gitara elektryczna

- Zespół wokalno instrumentalny uczniów klasy III  gimnazjum i liceum -  Justyna Zaborowska  – gitara, wokal;  Patryk Góral – gitara, wokal; Startek Jan – gitara;  Ścisłowski Aleksander – perkusja;

kategoria: twórczość własna

nagroda specjalna - Robert Domański klasa I c gimn. – „ beat box”

Puchar Ambasadora - Zespół Tańca Ludowego – opiekun  p. Grażyna Adamidu – taniec „polka bałamutka”

Puchar Dyrektora Szkoły - klasa II b -  wych. p. Barbara Luba – piosenka „Wróbelek Marcelek”

Puchar Rady Rodziców nauczania ramowego i uzupełniającegoAlina Jaśkowska – klasa I b – zwyciężczyni Konkursu Recytatorskiego na poziomie   klas I – III  szkoły podstawowej;

Puchar Rady Pedagogicznej – Emilia Kołodziej – klasa II b gimn.– piosenka

„Fairytale”

Ponadto w „Koncercie Laureatów” wystąpili gościnnie:

- Studencki Zespół Pieśni i Tańca „Podlasie” z wiązanką melodii i tańców ludowych z różnych regionów Polski;

- Karolina Knapik i Fabian Błaszczyk – wielokrotni laureaci naszych festiwali w poprzednich latach oraz tegoroczni zdobywcy II miejsca w Międzynarodowych  Zawodach Greckich w tańcach latynoamerykańskich w kategorii wiekowej 13 – 15 lat, w tańcu „cha – cha’’

- Monika Cieślińska i Christina Vamvakari – laureatki ubiegłorocznego Festiwalu – zaśpiewały piosenkę „Tik tok”

- Alina Jaśkowska z klasy I b szkoły podstawowej – zdobywczyni I miejsca w Konkursie Recytatorskim na poziomie klas I – III w wierszu „Przyjście lata”;

- Angelika Chodrowska i Angelika Dobrzańska z klasy I c szkoły podstawowej – zdobywczynie I miejsca w Konkursie Recytatorskim na poziomie klas I – III w wierszu „Kwoka”.

Wszystkim uczestnikom „Koncertu Laureatów” gratulujemy wspaniałych występów!

Organizatorzy   składają serdeczne podziękowania za pomoc okazaną przy organizacji  festiwalu:

- sponsorom: Ambasadzie RP w Atenach, p. radcy Ewie Flis  - kierownikowi Wydziału Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Atenach,   Radom Rodziców nauczania ramowego i uzupełniającego, firmie przewoźniczej „Haloulos”;

- członkom jury, za   wysłuchanie i ocenienie występów eliminacyjnych - paniom dyrektor Marzannie Geisler i Beacie Panagiotopoulou, przedstawicielom Rady Pedagogicznej, Rad Rodziców n – nie uzup. i n – nie ramowe) oraz   Samorządu Szkolnego;

- za pomoc w obsłudze sprzętu w czasie eliminacji i  koncertu finałowego: panu Krzysztofowi  Michalukowi, panu Krzysztofowi Świergoszowi, panu Sławomirowi Bagińskiemu, oraz uczniom klasy III a gimn.

- uczniom klasy II LO Karolinie Życińskiej i Mariuszowi Krasińskiemu za konferansjerkę w czasie „Koncertu Laureatów”;

- panu Wojciechowi Skokowi za pomoc w przewiezieniu sprzętu;

- służbie porządkowej za wszechstronną pomoc organizatorom (dopilnowanie porządku w  amfiteatrze podczas „Koncertu Laureatów, przekazywanie informacji, zawieszanie i zdejmowanie dekoracji itp).

- wszystkim zaangażowanym w pomoc przy organizacji festiwalu - serdeczne dzięki.

Organizatorzy:

Grażyna Adamidu

Jolanta Bałdos

Joanna Kubiak

Barbara Luba

Anna Szydłowska

 

 

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.