Dzień sportu -szkoła podstawowa

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Dnia 1.06.2011r.   odbyły się po raz trzeci  szkolne mistrzostwa w lekkiej atletyce  szkoły podstawowej.

Zawody odbyły się na stadionie lekkoatletycznym w dzielnicy Holargos.  Chętni uczniowie mogli się wykazać, sprawdzić  i ocenić swoje możliwości na tle rówieśników w następujących  konkurencjach: skok w dal, skok  wzwyż,  600m - dziewczęta, 800m - chłopcy, bieg na 80 m, rzut piłeczką palantową oraz  sztafeta  klasowa składająca się z ośmiu zawodników ( 4 chłopców i 4 dziewcząt).  Uczniowie walczyli nie tylko o miejsce na podium, ale również po to, aby  to ich wynik stał się nowym rekordem szkoły. Oprócz tego uczniowie walczyli również o klasyfikację drużynową. W tej walce najlepszą  okazała się klasa  VI b zdobywając 86 p.,na drugim miejscu  uplasowała się klasa VI a z 70 punktami, a trzecie miejsce zdobyła klasa V b z 68 p.

Mistrzostwa odbyły się w sportowej atmosferze gdzie dominowała zacięta walka o punkty i wyniki. Podczas gdy jedni brali udział w zawodach, to inni im kibicowali. Na zakończenie mistrzostw odbyła się dekoracja najlepszych medalami ufundowanymi przez Radę Rodziców, która również zafundowała wszystkim dzieciom lody z okazji ich święta.

Galeria...

W poszczególnych konkurencjach najlepsi uczniowie to:
BIEG  NA 80 m - Dziewczęta

I miejsce  -    GESTENBERGER  MAGDA      kl.VI b    wynik   12.09 s

II miejsce  -    ŁADA  NIKOLETA                kl.VI b          wynik   13.33 s

III miejsce  -   MACEWICZ  PATRYCJA    kl.V b            wynik   14.48 s

 

BIEG  NA 80 m - Chłopcy

I miejsce  -    KOWALSKI  BARTOSZ     kl.V b             wynik   12.00 s

II miejsce  -    BATORSKI  AREK              kl.V b             wynik   12.37 s

III miejsce  -   STAROWICZ  KAROL        kl. IV b          wynik   12.67 s

 

BIEG NA 600 m - Dziewczęta

I miejsce  -    PRYJDA  ANDŻELIKA         kl. IV b       wynik   2min 23s

II miejsce  -    KRUPA  KATARZYNA          kl.V c          wynik   2min 29s

III miejsce  -   GONDEK  ATINA                    kl.V c          wynik   2min 32s

 

BIEG NA 800 m - Chłopcy

I miejsce  -    STARYŃSKI  NATAN               kl. VI a       wynik   2min 52s

II miejsce  -    KOWALCZYK  PATRYK         kl. V a         wynik   2min 58s

III miejsce  -   MENDYS  KONRAD                  kl. V b         wynik   3min 03s

SKOK  W  DAL - Dziewczęta

I miejsce  -    DEC  MARTYNA                   kl. VI b             wynik   3,53 m

II miejsce  -    SULIŃSKA  NATALIA          kl. V c                wynik   3,30 m

III miejsce  -   PERYKASZA  SABINA         kl. IV a              wynik   3,18 m

SKOK  W  DAL - Chłopcy

I miejsce  -    PAWŁOWSKI  MATEUSZ           kl. VI b      wynik   4,57 m

II miejsce  -   ŁUBIŃSKI  DAMIAN                   kl. V b       wynik   3,75 m

III miejsce  -   CZUCHRAJ  PATRYK                  kl. V b        wynik   3,55 m

 

SKOK  WZWYŻ  -  Dziewczęta

I miejsce  -    GLONEK  DOMINIKA         kl. V c             wynik   1,10 m

II miejsce  -    DRABIK  DARIA                   kl. V b            wynik   1,10 m

III miejsce  -   SZYMANIAK  NATALIA     kl. V a             wynik   1,05 m

 

WZWYŻ  -  Chłopcy SKOK

I miejsce  -    ZYCH  MICHAŁ                          kl. VI a      wynik   1,15 m

II miejsce  -   SZCZYPIŃSKI  KONRAD         kl. VI b      wynik   1,10 m

III miejsce  -   GONDEK  OLIWER                    kl. IV c      wynik   1,05 m

RZUT  PIŁECZKĄ  PALANTOWĄ  -  Dziewczęta

I miejsce  -    CHOŁOTA  NATALIA                kl. VI b       wynik   24,30 m

II miejsce  -    GUTOWSKA  PATRYCJA          kl. V b        wynik   20,60 m

III miejsce  -   KUŚMIERCZYK  GABRIELA    kl. IV b      wynik   20,20 m

 

RZUT  PIŁECZKĄ  PALANTOWĄ  -  Chłopcy

I miejsce  -    KOWALCZYK  PATRYK            kl. V a       wynik   39,50 m

II miejsce  -    MARKOWSKI  PAWEŁ              kl. VI b      wynik   37,00 m

III miejsce  -   BORSZLAK   KONRAD               kl. VI a      wynik   35,60  m

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.