Dzień sportu - gimnazjum

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Również  1 czerwca  2011  uczniowie gimnazjum  walczyli  o sportowe wyniki  i o punkty  ogólnej  klasyfikacji  w  Szkolnych   Mistrzostwach  Lekkoatletycznych. Uczniowie gimnazjum  startowali w  konkurencjach:

100 m.  chłopców  i  dziewcząt

800 m   dziewcząt

1000 m  chłopców

skok  wzwyż   chłopców i dziewcząt

skok  w dal

pchnięcie  kulą

sztafeta  8 x  330m / 4 chł.+ 4 dziew./

 

WYNIKI  POSZCZEGÓLNYCH  KONKURENCJI:

100M  CHŁOPCÓW

I   MIEJSCE       HRYCIUK  ARKADIUSZ                        12.32 S

II MIEJSCE        IGNATIUK  KRYSTIAN                          12,66 S

III MIEJSCE         MAŚLANKA  DOMINIK                         12,81 S

 

100 M  DZIEWCZĄT

I    MIEJSCE        HABERNA  JUSTYNA                          14,89 S

II    MIEJSCE        SZOSTAK  MARZENA                          15,19 S

III   MIEJSCE         SZCZEPANEK  PAULINA                      15,40 S

 

800  M.  DZIEWCZĄT

I  MIEJSCE            FRANKOWSKA  OLIWIA                       3.02  MIN /REKORD  SZKOŁY/

II MIWJSCE           TOKARZ  KAROLINA                             3.06 MIN.

III MIEJSCE           SZMOŁDA  ANGIELIKA                          3.13 MIN

 

1000 M. CHŁOPCÓW

I  MIEJSCE             DZWILEWSKI  ŁUKASZ                        3,09 MIN.

II MIEJSCE             PRYJDA  ŁUKASZ                                3.10 MIN.

III MIEJSCE            OLSZEWSKI  SEBASTIAN                     3.15 MIN.

 

SKOK  WZWYŻ  DZIEWCZĄT

I   MIEJSCE          PRZESTRZELSKA  NATALIA                 I.20 M

II  MIEJSCE          HARASIUK  ZOFIA                                1.15 M

III MIEJSCE          WOJCIECHOWSKA                               1.15 M

 

SKOK  WZWYŻ  CHŁOPCÓW

I  MIEJSCE           GURJANOW  BARTOSZ                         1.60 M

II MIEJSCE            KRZEPTOŃ  PATRYK                            1.50 M

III MIEJSCE           BŁASZCZYK                                          1.40 M

 

SKOK    W  DAL  DZIEWCZĄT

I  MIEJSCE            SIDOR  VIOLETA                                3.85 M

II  MIEJSCE            LEŃCZUK  MAGDA                             3.80 M

III MIEJSCE            MASŁOWIECKA  MAGDA                    3.10 M

 

SKOK  W  DAL  CHŁOPCÓW

I  MIEJSCE             ORZECHOWSKI  JAKUB                      4.68 M

II  MIEJSCE             CIUPAK  MATEUSZ                              4.45 M

III MIEJSCE             CICHOCKI  MICHAŁ                              3.90 M

 

PCHNIĘCIE  KULĄ  DZIEWCZĄT

I  MIEJSCE              WÓJTOWICZ  KAROLINA                    9.81 M  /REKORD  SZKOŁY /

II  MIEJSCE              ZADRZYŃSKA  KATARZYNA              7.12 M

III  MIEJSCE              GROMADZKA  ANGELIKA                  6.80 M

 

PCHNIĘCIE  KULĄ  CHŁOPCÓW

I  MIEJSCE              STANEK  KAMIL                                 9.90 M

II  MIEJSCE               WOLSKI  MARCIN                              9.65 M

III MIEJSCE                CICHOCKI  ADAM                              9.40 M

 

W  SZTAFECIE   8  X  OKRĄZENIE

I   MIEJSCE               II  B

II   MIEJSCE               III  A

III  MIEJSCE               III  B

 

W   ogólnej  klasowej klasyfikacji  punktowej  w  tegorocznych  mistrzostwach    I  MIEJSCE  zajęła  KLASA   III A.

Gratulacje  dla  zwycięzców   i  dla  wszystkich  zawodników    za  sportową  walkę.

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.