XIV Festiwal Twórczości Dziecięcej i Młodzieżowej

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

XIV Festiwal Twórczości Dziecięcej i Młodzieżowej Ateny 2011 przeszedł już do historii. W dniu 10 czerwca odbył się „Koncert Laureatów”

Oto lista nagrodzonych :

Kategoria: piosenka

Grupa wiekowa - dzieci

I miejsce –  Natalia Dęga klasa IV b – piosenka pt. „The Show”

II miejsce –  Kacper Pilip klasa III b – pisenka pt. „Żyj do przodu”

III miejsce (ex aequo )

-  Karolina Kajdas klasa IV b – piosenka pt.„Ase me”

-  Gabriela Kuśmierczyk klasa IV b – piosenka pt.„Laleczka z saskiej porcelany”

grupa wiekowa – młodzież:

I miejsce (ex aequo )

–  Martyna Luba klasa VI b – piosenka pt. „Price Tag”

- Karolina Knapik klasa II gim. nauczanie uzupełniające – piosenka pt. „Hit the Road Jack”

II miejsce –  Bernadetta Oksiutycz klasa VI c nauczanie uzupełniające – piosenka pt. „Satellite”

III miejsce (ex aequo  )

–  Adrian Barzyk klasa VI a nauczanie uzupełniające – piosenka pt. „You say it best when you say nothing at all”

- Emilia Kołodziej klasa III b gimn. piosenka pt. „My Heart will go on”

Kategoria: piosenka grupowa

I miejsce – klasa Ia  – wych. p.  Lucyna Targońska – piosenka pt.„Familijny blues”

II miejsce – klasa III b – wych. p.  Barbara Luba – piosenka  pt. „Róża i jeż”

III miejsce (ex aequo )

– klasa II a – wych. p. Danuta  Szulga –  „Deszczowa piosenka”

- klasa V a – nauczanie uzupełniające – wych. p. Daniel Zatorski – piosenka pt. „Chodź, pomaluj mój świat”

Kategoria : taniec indywidualny

I miejsce – Kacper Wojtowicz klasa IV b – taniec hip – hop

II miejsce – Athina Gondek klasa V c i Oliwer Gondek klasa IV c -  taniec do utworu „Waka, waka”

wyróżnienia :

-  Natalia Kasprzak, Anna Kocaj, Katarzyna Mulica i Wiktoria Zadwardnicka  z klasy IV a

- Aleksandra Skok i Natalia Kulczyńska z klasy I a

kategoria: taniec grupowy

grupa wiekowa – dzieci

I miejsce (ex aequo)

- grupa taneczna ze świetlicy szkolnej pod opieką p. Elżbiety Ponichtery – taniec nowoczesny

- Zespół Tańca Ludowego – klasy  III - V – opiekun p. Grażyna Adamidu – taniec „polka  marynarska”

II miejsce

- klasa III a – wych p. Danuta Kowalska  - taniec do utworu Celine Dion „Just walk away”

grupa wiekowa – młodzież

I miejsce

- Szkolny Zespół Taneczny – opiekun p. Grażyna Adamidu – „walc wiedeński”

- Zespół Tańca Ludowego – op. p. Grażyna Adamidu – „oberek”

kategoria: gra na instrumencie

I miejsce - Trio gitarowe „Guitar stamp” w składzie: Gracjan Banasik klasa II gimn., Georgija Kalaras oraz Adrian Barzyk klasa VI nauczania uzupełniającego

II miejsce – duet: Krystian Sulimowicz (keyboard) i Maciej Przysiwek (gitara)  -  aranżacja piosenki pt. „Bursztynek”

kategoria: twórczość własna

- Robert Domański klasa II c gimn. – „ beat box”

- Magdalena Leńczuk klasa III b gimn. –   recytacja własnych utworów

- Martyna Luba klasa VI b – śpiew oraz Kamil Niemiec klasa I LO – gitara –  kompozycja Kamila.

Tradycyjnie już zostały przyznane również „nagrody specjalne”, które otrzymali:

Puchar Ambasadora -  Klasa I b – wych. p. Agnieszka Gwizdała –  recytacja wiersza „Na straganie”

Puchar Dyrektora Szkoły - Trio gitarowe „Guitar stamp” w składzie: Gracjan Banasik klasa II gimn., Georgija Kalaras oraz Adrian Barzyk klasa VI nauczania uzupełniającego

Puchar Rady Rodziców nauczania ramowego i uzupełniającegoKarolina Knapik klasa II gim. nauczanie uzupełniające – piosenka pt. „Hit the Road Jack”

Puchar Rady Pedagogicznej –  Szkolny Zespół Taneczny – opiekun p. Grażyna Adamidu – „walc wiedeński”

Ponadto w „Koncercie Laureatów” wystąpili gościnnie:

- Krystian Sulimowicz klasa I LO  - „szkolny mistrz fortepianu”

- Karolina Knapik i Fabian Błaszczyk – wielokrotni laureaci naszych festiwali w poprzednich latach, zdobywcy złotego i brązowego medalu w tańcach latynoamerykańskich na mistrzostwach Grecji w 2011 roku.

LAUREACI SZKOLNEGO KONKURSU RECYTATORSKIEGO:

- Nikoletta Biś klasa Ib – recytacja wiersza „Samochwała”

- Robert Smaga klasa II a – recytacja wiersza „Stefek Burczymucha”

- Jakub Osiński klasa IV c – recytacja wiersza pt „Dwa wiatry”

-  klasa I b – wych. p. Agnieszka Gwizdała – recytacja wiersza „Na straganie”

Wszystkim uczestnikom „Koncertu Laureatów” gratulujemy wspaniałych występów!

Organizatorzy   składają serdeczne podziękowania za pomoc okazaną przy organizacji  festiwalu:

- sponsorom: Ambasadzie RP w Atenach ,  Radom Rodziców nauczania ramowego i uzupełniającego, panu Wasylowi Zangle - biuro turystyczne „Zanko Ferries” oraz prywatnemu sponsorowi, który pragnie pozostać anonimowy.

- członkom jury, za   wysłuchanie i ocenienie występów eliminacyjnych

- Patrycji Chuchli – klasa III a gimn. i Kamilowi Bagińskiemu – klasa III b gimn. za konferansjerkę w czasie „Koncertu Laureatów”;

- klasie II b gimn. za pomoc w wykonaniu dekoracji,

- wszystkim zaangażowanym w pomoc przy organizacji festiwalu - serdeczne dzięki.

Organizatorzy

 

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.