Mecz hokeja na trawie

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Mecz hokeja na trawie. W niedzielę 15 grudnia 2013r. o godz.12:00 na boiskach Ag. KOSMA

W niedzielę 15 grudnia 2013 na boiskach Agio Kosma nasza szkolna drużyna hokeja na trawie rozegrała mecz towarzyski z żeńską, grecką  drużyną. Zawodnicy naszej  szkoły rozegrali bardzo dobry mecz, mimo przegranej 3:1. Zawodniczki drużyny przeciwnej to  dużo starsze i bardzo doświadczone zawodniczki Dla naszej drużyny spotkanie było bardzo cennym doświadczeniem. Tydzień  wcześniej 8 grudnia w meczu towarzyskim z drużyną rówieśników drużyna naszej szkoły wygrała 13:0.

Trzeba stwierdzić, że jest to drużyna dużych możliwości.

Galeria...

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.