Dzień Patrona Szkoły - nauczanie uzupełniające - 8.03.2014

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Dnia 8 marca w naszej szkole odbyło się przedstawienie pt. ,,Mineyko z przymrużeniem oka”.

 

Galeria...

Na tę imprezę przybył gość specjalny Pani Konsul Karolina Smaga, a także przedstawiciele rady rodziców nauczania uzupełniającego.

W przedstawieniu wzięli udział uczniowie klas III a gimnazjum, I b gimnazjum i III c szkoły podstawowej, a zorganizowane ono zostało przez Panie: Alicję Wawrzynowicz i Olimpię Repińską. Przedstawienie poświęcone było życiu naszego patrona. Aktorzy zagrali świetnie, narratorzy mówili płynnie i ciekawie, a scenografia była piękna.

Najbardziej zachwyciła mnie i rozbawiła scena, gdy brat Zygmunta, Eustachy, był bity.

Spodobał mi się także gest prowadzącego, który z okazji Dnia Kobiet wręczył swojej koleżance czerwoną różę. Jestem pewna, że dzięki przedstawieniu uczniowie dowiedzieli się, kim był Zygmunt Mineyko i dlaczego został patronem naszej szkoły.

Oliwia Sowinska

uczennica klasy I b gimnazjum

 

 

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.