Złoto i Puchar dla naszej szkoły

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Złoto i Puchar dla naszej szkoły wywalczony przez uczniów szkoły podstawowej.

Dnia 6.05.2017 w hali sportowej dzielnicy Holargosu po bardzo wyrównanej grze i wspaniałym dopingu publiczności nasi młodzi sportowcy zajęli I miejsce. Te zaszczytne miejsce zawdzięczamy następującym uczniom. Skład drużyny: Wawro Nikodem, Bańczak Norbert, Pietluch Gabryś, Saguła Justyn i Tomczewski Oliwier.


W tym Turnieju pierwszy raz wzięły udział dziewczęta ze szkoły podstawowej. Niestety trafiliśmy w losowaniu na bardzo mocnego przeciwnika i przegraliśmy mecz. Było to jednak dla naszych młodych zawodniczek bardzo dobre doświadczenie. Skład drużyny: Pikul Oliwia, Pomorska Ania,Zych  Emilia, Lichacz Kinga, Antosz Angelika i Wiatr Nikol.

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.