XX Festiwal Twórczości Dziecięcej i Młodzieżowej Ateny 2017

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

XX Festiwal Twórczości Dziecięcej i Młodzieżowej Ateny 2017. 


XX Festiwal Twórczości Dziecięcej i Młodzieżowej Ateny 2017 przeszedł już do historii.  Był to wyjątkowy – pod każdym względem – jubileuszowy Festiwal. Pomimo fatalnych warunków atmosferycznych, po raz kolejny udowodniliśmy, że w Naszej szkole wszystko jest możliwe i nic nie może stanąć nam na przeszkodzie w dążeniu do celu.

Ulewnego deszczu nie przestraszyli się także nasi wspaniali goście. Swoją obecnością zaszczyciła nas Pani Anna Barbarzak Ambasador RP w Republice Grecji, p. Gouma Katerina – przedstawicielka Urzędu Miasta dzielnicy Holargo-Papagou, o.Kazimierz Faron Proboszcz Parafii pod wezwaniem Serca Chrystusa Zbawiciela w Atenach oraz przedstawiciele Rady Rodziców z p. przewodniczącą Barbarą Rodzinką i p. przewodniczącą Sylwią Siwko. Wszystkim gościom  serdecznie dziękujemy za przybycie.

 Swoje talenty prezentowały klasy, artyści występujący indywidualnie w tańcu i piosenkach, a także Rodzice naszych uczniów, którzy wystąpili po raz pierwszy w XX – letniej historii Festiwalu ! Oczywiście wyjątkowy aplauz publiczności wzbudzały występy Szkolnego Zespołu Tanecznego pod kierunkiem p.G.Adamidu.

Na szczególną uwagę zasługuje również występ Zuzi Kielańskiej  z  tatą Emilem, który jest byłym uczniem naszej szkoły – dwa pokolenia wychowanków Zespołu Szkół. Chyba tylko w naszej szkole jest to możliwe, dlatego właśnie jesteśmy taką wyjątkową szkołą!

Jury miało bardzo trudne zadanie, gdyż wszyscy Laureaci Festiwalu reprezentowali bardzo wysoki poziom i zasługiwali na wyróżnienie. Najlepszymi okazali się:

  • Grand Prix XX Festiwalu – nagrodę Ambasadora RP otrzymali Szymon Kazatel z Mama Justyną – najbardziej wzruszający występ wieczoru,

  • Grand Prix XX Festiwalu – nagrodę Dyrektora i Grona Pedagogicznego otrzymała Klasa V b z Rodzicami,

  • Grand Prix XX Festiwalu – nagrodę Rady Rodziców otrzymała Klasa III b nauczania uzupełniającego, którą do występu przygotowała
    Lucyna Targońska.

Gościnnie na tegorocznym Festiwalu wystąpiła Szkoła Tańca Rose Karra Peristeri – serdecznie dziękujemy.

W imieniu organizatorów XX Festiwalu Twórczości Dziecięcej i Młodzieżowej Ateny 2017 składam gorące podziękowania naszym sponsorom – Ambasadzie RP w Atenach, Radzie Rodziców nauczania ramowego i Radzie Rodziców nauczania uzupełniającego oraz firmie Western Union.

Serdecznie dziękuję wszystkim uczestnikom koncertu finalistów XX Festiwalu Twórczości Dziecięcej i Młodzieżowej Ateny 2017 – wszyscy byliście wspaniali!

Gorące podziękowania kieruję także do: p. Grażyny Adamidu, za pomoc w przeprowadzeniu eliminacji i p. Jolanty Bałdos, za przygotowanie pięknych dyplomów. Dziękuję p. Sławomirowi Bagińskiemu, za pomoc w przygotowaniu zaproszeń i plakatów. Dziękujemy p. Andrzejowi Skok za pomoc przy „budowaniu” sceny. Za wykonanie dekoracji dziękujemy klasie I gimnazjum inspirowanej przez p.Danutę Szulgę.

Serdecznie dziękujemy prezenterom Paulinie Pietrusiak i Michałowi Nalepie – za piękne prowadzenie Festiwalu, niezależnie od warunków atmosferycznych!

Na szczególne podziękowania zasługuje p. Krzysztof Chorążak, który odniósł zwycięską walkę z ulewnym deszczem i dzięki Niemu udało nam się przeprowadzić Festiwal do końca.

Jestem przekonana, że XX Festiwal na długo pozostanie w naszej pamięci, ale już dziś zapraszam Was wszystkich na następny rok, który na pewno będzie jeszcze bardziej wyjątkowy, więc aż strach pomyśleć, co się będzie działo. Zapraszam!

                                                                                               Organizator Kamila Kulak

 

 

 

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.