Polonijny Turniej organizowany przez Radę Rodziców

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Dnia 14 maja odbył się Polonijny Turniej organizowany przez Radę Rodziców.

Dla zawodników zostały przewidziane następujące konkurencje sportowe: piłka nożna, tenis stołowy, piłka siatkowa, ringo, rzuty do kosza, skoki przez skakankę, kręcenie hula -hop, rzuty woreczkiem do celu oraz rzuty oponą - nowa konkurencja ,która dostarczyła uczestnikom wiele frajdy.

17807282 647165915467068 7645302391961477160 o

GALERIA...

 

 20170514 125130

20170514 132628

 18527435 671190786397914 158138069211244092 o

18527356 671175359732790 6730292817053586240 o

20170514 120825

20170514 135056

20170514 162419

20170514 164159

W turnieju piłki siatkowej:

I miejsce

  • I Szczypiński Konrad
  • Pikul Jakub
  • Maniak Kamil

II miejsce

  • Józefczyk Emanuel
  • Rodzinka Konrad
  • Wawro Nikos

III miejsce

  • Milczanowski Gracjan
  • Rozkosz Paweł
  • Jurczyk Dominik

W turnieju piłki nożnej w kategorii szkoła podstawowa

  • I miejsce zajęła drużyna PIERŚCIENIE
  • II miejsce zajęła drużyna HZK
  • III miejsce zajęła Drużyna dziewcząt DANGEROUS GIRLS

W kategorii Liceum

  • I miejsce zajęła drużyna POLONISIAKOS
  • II miejsce zajęła drużyna DRESIARZE
  • III miejsce zajęła drużyna MATURZYŚCI

W kategorii Dorośli

  • I miejsce zajęła drużyna POLONISIAKOS
  • II miejsce zajęła drużyna HALKIDONIKOS
  • III miejsce OLDBOYE

W turnieju  tenisa  stołowego wzięło udział 60 zawodników a miejsca  medalowe przedstawiają się następująco:

Szkoła podstawowa dziewczęta :

  • I miejsce Nikoletta Nowacka
  • II miejsce Emilia Zych

Szkoła  Podstawowa chłopcy:

  • I miejsce Justyn Saguła
  • II miejsce Adrian Starowicz
  • III miejsce Nikodem Wawro

Gimnazjum dziewczęta :

  • I miejsce Angelika Antosz
  • II miejsce Nikol Muca
  • III miejsce Natalia Sychta

Gimnazjum  chłopcy

  • I miejsce Konrad Polak
  • II miejsce Bartłomiej Haberny
  • III miejsce Kacper Pustułka

Dorośli  kobiety

  • I miejsce Grażyna Saguła
  • II miejsce Barbara Rodzinka
  • III miejsce Elżbieta Pieńkosz

Dorośli mężczyźni

  • I miejsce Mirosław Pieńkosz
  • II miejsce Krzysztof Chorążak
  • III miejsce Jarek Giemza

W kategorii Rzutów  woreczkiem  chłopcy:

  • I miejsce Saguła  Justyn
  • II miejsce Bartosz Nalepa
  • III miejsce Dominik Zadora

Dziewczęta :

  • I miejsce Julia Lichacz
  • II miejsce Oliwia Sredniawa
  • III miejsce Wiktoria Kwiatkowska

W rzutach do  kosza  najlepsi okazali  się:

  • I miejsce Natalia Sychta
  • II miejsce Aleks Balestrinos
  • III miejsce Dominik Zadora

 

Wyróżnieni  zostali najmłodsi  uczestnicy:

Klaudia Puczkowska , Amelia Wójcik i Julia Lichacz.

W kręceniu kołem Hula – hop

  • I miejsce zajęła Anna Pomorska
  • II miejsce Nicol Muca
  • III miejsce Nikoletta Szumska

 

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.