Życie szkoły

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

 

Koło dziennikarskie przy Zespole Szkół im. Zygmunta Mineyki w Atenach tworzy grupa młodzieży z różnych klas i o różnorakich talentach i zainteresowaniach. Elementem, który ich łączy jest chęć aktywnego uczestniczenia w tym, co dzieje się w szkole, dzielenia się swoimi zainteresowaniami i pasjami. Współredagują oni gazetkę Życie szkoły, która w ZS w Atenach opiera się na wieloletniej tradycji.

Redakcja działa przede wszystkim w przestrzeni wirtualnej (strona internetowa szkoły oraz facebook) materiały i artykuły do kolejnych numerów przesyłane są pocztą elektroniczną do koordynującego pracę i opiekuna Koła – pana Daniela Zatorskiego – nauczyciela języka polskiego. Stroną techniczną zajmuje się młodzież z klas II gimnazjum,  poświęcając  często wolne soboty,  a  nad profesjonalnym składem komputerowym czuwa Pan Sławomir Bagiński – informatyk.

Gazetka ukazuje się w formie elektronicznej, co pozwala dotrzeć do większej ilości czytelników nie tylko w Grecji czy w Polsce,  jest bezpłatna  i  w stu procentach ekologiczna.  

Koło dziennikarskie jest otwarte na nowych członków i ciekawe pomysły.

Zapraszamy do współpracy!

Nowe wydanie

 

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.