Współpraca z Urzędem Miasta Papagou-Holargou

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Współpraca z Urzędem Miasta Papagou-Holargou

Z inicjatywy Urzędu Miasta miesiąc grudzień ogłoszony został „Miesiącem miłości, solidarności, wrażliwości społecznej” – by wszyscy mogli mieć wesołe Święta. W ramach projektu odbyło się wiele uroczystości, w które zaangażowały się dzielnicowe organizacje i stowarzyszenia, wydziały organizacji humanitarnych o krajowym i światowym zasięgu, wolontariusze oraz szkoły.
14 grudnia 2017 r. w sali teatralnej Urzędu Miasta odbył się charytatywny koncert „To jest miłość – Boże Narodzenie” tenora Stawrosa Salambosopoulos. Koncert poprzedzony był występem Miejskiego Chóru Dziecięcego oraz recytacją poezji przez uczniów gimnazjum Holargo. Zespół Szkół reprezentowała podczas tej uroczystości Aleksandra Skok, uczennica klasy II gimnazjum, która zaprezentowała swój wiersz w języku greckim mówiący o szacunku i miłości do drugiego człowieka. Piękny wiersz wzbudził uznanie publiczności. Pan Ilias Apostopoulos Burmistrz dzielnicy oraz Pani Maria Athanasakou-Moundaki Wiceburmistrz osobiście złożyli Oli zasłużone gratulacje.
W ramach wolontariatu organizowano również zbiórkę żywności, zabawek dla domu dziecka „Arka Świata”, prowadzonego przez Ojca Antoniego. W tę akcję włączyła się szkolna grupa wolontariuszy działających przy Samorządzie Szkolnym. Zebrana żywność przekazana została potrzebującym.

Udział ZS w projekcie koordynowała p.Vasiliki Gouweli, p.Marzanna Geisler oraz p.Joaana Figura.

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.