XX Festiwal Wolontariatu i Kultury

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

XX Festiwal Wolontariatu i Kultury

W niedzielę, 7 stycznia 2018r. roku Zespół Tańca Ludowego naszej szkoły, prowadzony przez p. Grażynę Adamidu, wziął udział w XX Festiwalu Wolontariatu i Kultury odbywającym się corocznie w hotelu Hilton w Atenach.
Uroczystość zorganizowana została przez greckie Stowarzyszenie Przyjaciół Narodów pod nazwą „ Dzieci całego świata świętują Nowy Rok ”. Do udziału w festiwalu nasza szkoła została zaproszona po raz piąty.
Celem tej dorocznej imprezy jest przybliżenie jej uczestnikom kultury i tradycji innych narodów. W czasie festiwalu swoje występy artystyczne zaprezentowali przedstawiciele kilkunastu krajów z całego świata.
Uczniowie naszej szkoły wystąpili w trzech tańcach narodowych, które zostały przyjęte bardzo ciepło przez pozostałych uczestników imprezy, a także zgromadzonych tam widzów.

 

 

Udział w Festiwalu wzięły 2 zespoły szkolne pod opieką p.G.Adamidu oraz p.W.Muły Wicedyrektora ZS.

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.